Nemzetközi Utánpótlás Kézilabda Tornát rendeztek Tiszavasváriban

2015.02.08.

Első a lkalommal szervezte meg a HUN-IOR Nemzetközi Utánpótlás Tornát a Megyei Kézilabda Szövetség. A február 6-8. között zajló versenyen közel 600 játékos vett részt, akik négy korosztályban mérhették össze tudásukat. A 13 és 20 év közötti fiatalok számára kiírt utánpótlás tornán a megyei csapatok mellett 13 külföldi csapat is részt vett.Tiszavasvárit három  korosztályos csapat is képviselte a küzdelmekben.

Szlovákiában készülnek a tavaszra a tiszavasvári focisták

2015.02.06.

Sokat nem látták otthon az elmúlt napokban a tiszavasvári futballistákat – jól sikerült a szlovák túra.Az elmúlt napokban „ágyrajáró” vendégek voltak otthon a tiszavasvári futballisták – vagy még azok sem. Szlovák portyát tudott le ugyanis a megyei első osztályú együttes, amely pénteken a harmadik vonalban érdekelt Kassa-SAC ellen vívott felkészülési összecsapáson 2–2-es döntetlent ért el.

Csontvázat ástak ki a földből Nyíregyházán

2015.02.06.

Nyíregyháza külterületén, a Rezeda utcában egy csontvázat találtak a földbe ásva. A helyszínre rendőrautó érkezett. A nyiregyhaza.hu oldal szerint egy 14 éve eltűnt ember maradványai kerülhettek elő. A rendőrség az ügyben későbbre ígért tájékoztatást.A rendőrség nem cáfolta, és nem is erősítette meg a nyiregyhaza.hu című oldal értesülését, amely szerint egy 14 éve eltűnt személy holttestét találták meg Nyíregyházán, a borbányai Rezeda utcában, egy ház udvarán.

A Tiszavasvári SE lett az év férfi labdarúgó csapata

2015.01.22.

A megye legjobb edzőit, szakvezetőit és játékosait köszöntötték. A Magyar Labdarúgó-szövetség Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Igazgatósága a 2014. év teljes zárásaként a legeredményesebb megyei csapatok, játékosok, edzők, a sportágban dolgozók tiszteletére díjátadó ünnepséget tartott – Nyíregyházán.

Sérüléssel zárta első válogatottságát Gazdag Tibor

2014.12.26.

A magyar férfi kézilabda-válogatott  karácsony előtt kedden felkészülési mérkőzésen 31–28-ra legyőzte Egyiptomot. A Pécsen megrendezett találkozót a vendégek kezdték jobban, a mieink hat percen keresztül nem találtak a kapuba. A félidő közepéig még tartotta a hazai csapat a lépést az egyiptomiakkal, de a szünetre már kétgólos előnnyel mentek a vb-re készülő „Fáraók”.

Igazi ajándék: Válogatott lehet Gazdag Tibor

2014.12.22.

Új játékosokat szeretne kipróbálni Talant Dujshebaev, a magyar férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya, aki ennek megfelelően hirdette ki keretét a jövő keddi felkészülési mérkőzésre. "Az Egyiptom elleni találkozóval már most a 2016-os Európa-bajnokságra készülünk, hiszen minden együtt töltött nap értékes. Szeretnék új játékosokat megismerni és kipróbálni, illetve a válogatotton belül ötvözni a tehetséget és a tapasztalatot" - idézte a Magyar Kézilabda Szövetség keddi közleménye.

Bajuszvágás után jöhet a szakáll ?

2014.12.03.

A labdarúgó Szi-Zo Sport megyei I. osztály 16. fordulójának mérkőzéseit játszották a hét végén. Ez egy előrehozott forduló volt a megyei szövetség döntése alapján mivel tavasszal gyakran fordul elő, hogy a hó olvadás után a pályák nem igazán alkalmasak mérkőzés megrendezésére. A Tiszavasvári a Szatmár Unió csapatához látogatott Fehérgyarmatra. Jó iramú mérkőzésen a nagy hidegben remek második félidőben mutatott játékkal búcsúztak a Mirgai legények a szezontól.

Mirgai bajsza bánta...

2014.12.02.

Remek sorozatot tudhat maga mögött a Mirgai László trenirozta Tiszavasvári. A megyei első osztályú futballcsapat zsinórban négyszer nyert.A gárda három sikerrel tarsolyában érkezett a november 23-án vasárnap a listavezető Mándok otthonába. A nagy tét nem bénította a srácokat, 2–1-re diadalmaskodtak idegenben majd ezt követően a játékosok borotvát ragadtak az öltőzőben.Történt ugyanis, hogy a csapat tagjai és az edző alkut kötöttek. Nevezetesen azt, hogy megszabadíthatják férfiúi ékességétől – bajszától a trénert, amennyiben sorozatban négyszer nyer a csapat.

Értékes pont a Hajdúságból

2014.12.02.

Teljes fordulót rendeztek a kézilabda NB II Észak-keleti csoportban. Az edzőváltás után formáját kereső Tiszavasvári csapat a szintén szebb napokat megélt Hajdúböszörmény otthonában vendégeskedett. A mérkőzésen a szezon legjobb játékát nyújtó vendégek nyolc perccel a vége előtt még 24–20-ra vezettek ám a végén a időn túli hétméterest hárító cserekapusnak, Bíró Dávidnak köszönheti a pontmentést a Tiszavasvári csapat.

Értékes három pont az utolsó pillanatban

2014.11.17.

A labdarúgó Szi-Zo Sport megyei I. osztály 14. fordulójának mérkőzéseit rendezték a hét végén. Tiszavasvári csapata az alsóházban tanyázó Balkány csapatát fogadta. A biztosnak tűnő hazai győzelem helyett a látottak alapján a vendégek most nyújtották az őszi idényben a legjobb teljesítményt. Mentálisan erősek voltak, koncentráltan futballoztak, és megvolt a lehetőségük, hogy eldöntsék a meccset. A szerencse végül a hazaiak mellé szegődött és Nagy Dávid bombafejesével nagyon értékes három pontot mentett a mérkőzés utolsó pillanatában.

[Első]   << Előző    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12     Következő >>   [Utolsó]