Értékes győzelem a listavezető ellen

2014.10.03.

A labdarúgó Szi-Zo Sport megyei I. osztály 7. fordulójának mérkőzéseit rendezték a hét végén. Felsőházi rangadónak is beillő mérkőzésen Tiszavasvári a tabellát vezető Tuszér csapatát fogadta. A hazaiak támadtak, mégis a látogató szerezte meg a vezetést, majd még két ziccert is kihagyott. A második félidő a házigazdák fölényében telt, ami gólokat eredményezett a küzdelmes, jó színvonalú mérkőzésen.

Kézilabda:Bajnokverés kapusbravúrokkal

2014.10.02.

A kézilabda NB II. Észak-keleti csoport második fordulójának mérkőzéseit játszották a hét végén. Tiszavasvári csapata a tavalyi bajnok Kisvárdát fogadta miután a rétközi város csapata nem vállalta a magasabb osztálybeli szereplést. A vendégcsapat tetemes előnnyel vezetett a 40. percig, ekkor azonban a lelkes hazaiak izgalmassá tették a meccset, majd az utolsó percben átvették a vezetést és megnyerték a mérkőzést.

Szomszédvári rangadó: Megrogyott a Tiszavasvári

2014.09.24.

A labdarúgó Szi-Zo Sport megyei I. osztály 6. fordulójának mérkőzéseit játszották a hét végén. Ami a Spanyol bajnokságban a Reál-Barca az a "megye egyben" Tiszalök- Tiszavasvári. Nagy várakozás előzte meg a szomszédvári rangadót. A szurkolók nem csalódtak, hiszen lendületes, parádés hangulatú mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem született.

Simicskó: Tanuszoda épülhet a Járásközpontban

2014.09.20.

Péntek este sportfórumot tartottak Tiszavasváriban, amelyen részt vett a dr. Simicskó István sportért és ifjúságért felelős államtitkár, aki Magyarország 2014 és 2020 között tervezett sportfejlesztési koncepcióját ismertette a helyi sportélet képviselőinek. A Tiszavasvári kötődésű államtitkár elmondta 2014-től 2020-ig csaknem 135 milliárddal gazdálkodhat 16 kiemelt sportág. Az államtitkár elmondta:A kormány kiemelt figyelmet fordít a köznevelés rendszerében megvalósuló mindennapos testnevelés infrastrukturális feltételeinek biztosítására.

Hosszú idő után újra van női kézilabda Tiszavasváriban

2014.09.20.

Örömteli pillanatoknak lehettek szem és fültanúi a tiszavasvári kézilabda szerelmesei. Pénteken este mutatkozott be a drukkerek előtt a Tiszavasvári Sportegyesület Elnöke női kézilabda csapata. A Városi Sportcsarnokban megtartott bemutató edzőmérkőzésen a csapat nyíregyházi Kölcsey SE -vel majd a korábban az aktív mára már pályafutásukat befejező helyi Amazonokkal játszottak 2x10 perces bemutató mérkőzéseket.

Fazekas Marci újra a pályán!

2014.09.15.

A labdarúgó Szi-Zo Sport megyei I. osztály 5. fordulójának mérkőzéseit játszották a hét végén. Tiszavasvári csapata Nagykállót fogadta hazai pályán míg a Tiszalök Nyírgyulajban vendégeskedett. A Tiszavasvári már az első félidőben leiskolázta a vendégeket. A drukkerek, de még a vendégek edzője is úgy látta osztálykülönbség volt a két csapat között. Húsz perccel a befejezés előtt a sokszoros megyei gólkirály. Fazekas Viktor – hosszú sérülés után – ismét pályára lépett.

Tiszavasvári mentheti meg a Magyar(gomb)foci becsületét

2014.09.12.

A hétvégén a szektorlabda, ismertebb nevén a gombfoci történetében először rendeznek Interkontinentális Kupa-döntőt, amelyen Európa és Dél-Amerika legjobbja találkozik egymással. Az MTI azt írja, az eseményen Európát a gömbölyű labdával játszott, 12 érintéses szakágban a Bajnokok Ligája-győztes Tiszavasvári együttese, míg a hagyományos koronglabdás szakágban a szintén BL-győztes Testvériség képviseli.

Megkezdődött a tiszalöki pontgyűjtés

2014.09.10.

A labdarúgó Szi-Zo Sport megyei I. osztályának 4. fordulóját rendezték a múlt szombaton. Térségünknek két érdekelt csapata is van hiszen a tavalyi pontvadászatban sikeresen bent maradt Tiszalök csapata mellé ősztől Tiszavasvári csapata is csatlakozott azután, hogy Mirgai László tanítványai toronymagasan nyerték meg a "megye kettőt".A bajnokságot a két csapat szempontjából a Tiszavasvári kezdete jobban. ám örömteli, hogy a  negyedik fordulóban megszületet a Tiszalök első győzelme is.

Felújitják a Városi Sportcsarnokot

2014.08.21.

A Tiszavasvári Sportegyesület sikersen pályázott a TAO programban is, melynek erdményeképpen sportfejlesztési tárgyi eszközök felújításához nyertek jelentős pénzösszeget. A 80 -as évek közepén épült csarnokon - amelynek a tulajdonosa a helyi önkormányzat - az elmúlt évtizedekben csak kisebb felújítások történtek. A sporteseményekre, rendezvényekre és tornaórákra is használt csarnok állaga az utóbbi években jelentősen leromlott.

Oda az Aranycsapat Tiszavasváriban, fociláz Tiszalökön?

2014.08.02.

A Szi-Zo Sport megyei első osztályban érdekelt futballcsapatok némelyike nem lacafacázott az átigazolási időszakban. Olyannyira nem, hogy a bajnok Tiszavasváriban gyakorlatilag komplett csapatot igazoltak. A feljutóként csatlakozó Tiszavasvári akár a közvetlen elitbe rakétázhat hiszen a megye több csapatából is erősített.Érdemes megemlíteni, hogy a szomszédvári Tiszalök szinte minimális mértékben módosított az összetételen.

[Első]   << Előző    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12     Következő >>   [Utolsó]