Nem hibázott a Fradi Vasváriban sem

2017.03.06.

Az új edző, Molnár Ferenc irányításával pályára lépett hazaiak pillanatok alatt 3–0-ra elhúztak, de mielőtt bárkiben feltámadt volna a remény, hogy itt még akármi megtörténhet – rákapcsolt a Fradi. Olyannyira, hogy negyedóra múltán átvette a vezetést, majd előnyét fokozatosan tovább növelve a szünetig eldöntötte a találkozót.

Kézilabda: Súlyos vereség a szezonnyitón

2017.02.17.

Noha a Tiszavasvári NB I B-s férfi kézilabdacsapata ősszel többször kivágta a rezet saját katlanjában, mindazonáltal életveszélyes csak erre alapozni. ne legyen igazunk, de az újonc együttes idegenbeli bravúrok nélkül alighanem a saját sírját ássa meg, márpedig az első tavaszi fellépés meglehetősen rosszul sült el. Szigetszentmiklósón tíz gólos vereségbe szaladtak bele a a tizenharmadik helyen ragadt szabolcsiak, akik így továbbra is kénytelenek kapaszkodni, bár a ponthátrány még mindig nem vészes…

Vasvári tornasiker, két különdíjjal

2017.02.04.

Az U11-es korosztály számára rendeztek a közelmúltban teremlabdarúgó tornát – Tiszalökön. Az eseményen hat együttes, a Kisvárda, Bozsik Akadémia, Tiszaújváros, TSK Magiszter, Tiszalök és a Tiszavasvári lépett színre. A tornán a Tiszavasvári SE csapata bizonyult a legjobbnak, ráadásul a győztes csapat tagjai két különdíjat is besöpörtek.

Tavaszra gyúrnak a kézisek

2017.01.22.

A Tiszavasvári SE-QUICK2000 NB1/B-s felnőtt férfi kézilabda csapata január elején kezdte meg a felkészülést a tavaszi szezonra. Türk Ferenc fiai heti 5 edzéssel készülnek. A tréner a kinti futás mellett benti erősítő programmal is hangolta a játékosokat a felkészülés elején. Néhány napot követően aztán előkerültek a labdák is. A csapatnál nincs változás mindenki nagy akarással és motivációval készül a tavaszi, mindent eldöntő szezonra.

Értékes győzelem a Békés ellen

2016.12.09.

A bennmaradásért küzdő Tiszavasvári legyőzte az élcsapatok közé tartozó Békést. A Kecskemét után újabb nagy „halat” akasztott a Tiszavasvári NB I B-s férfi kézilabdacsapata. Az őszi szezon végére egyre inkább belelendülő újonc szabolcsiak ezúttal a negyedik helyen tanyázó Békést gyűrték le – hatalmas csatában.

Kézilabda:nem sok hiányzott…

2016.11.27.

Olyan mérkőzést bukott el a Tiszavasvári NB I B-s férfi kézilabdacsapata, amelyen valós esélye volt minimum a pontszerzésre. Szoros első félidő után ugyan a folytatásban a Törökszentmiklósi TE három góllal meglépett, de a szabolcsiak visszakapaszkodtak, Az 55. percben még döntetlen (23-23) volt az állás, a hajrában viszont beragadtak a vendégek, Az ominózus időszakban a hazaiak hétszer is a kapuba találtak, igaz, a vasváriak a kritikus pillanatokban szinte végig emberhátrányban játszottak.

Egyre hidegebb van, de mégis megtört a jég!

2016.11.24.

A harmadik fordulót követően tudott ismét nyerni a Tiszavasvári NB I. B-s férfi kézilabdacsapata. Ráadásul azt a Kecskemétet gyűrte le, amely korábban az „élcsoportot” ostromolta. A hazaiak mindkét kapusa alaposan kivette részét a sikerből, de a többiek sem tétlenkedtek.

Duplán keserű lett a vége

2016.11.15.

Nem csupán a vereség, Feind Zoltán fejsérülése miatt is rosszul járt a Tiszavasvári. A csapat vereséget szenvedett, így egyre inkább leszakadni látszik a tabellán, másként fogalmazva a kiesőzónában ragadhatunk. Pedig nagyon jól kezdtek a Türk legényeg Balassagyarmaton. A lendület és a harci tűz azonban csak a 23. percig tartott.

Kézilabda:Elmaradt a meglepetés

2016.10.11.

Az már nem szenzáció, hogy Tiszavasváriban csaknem megtelt a lelátó az aktuális férfi NB I. B-s férfi kézilabda mérkőzésre. A pályán azonban elmaradt a remélt meglepetés. Noha a hazaiak szoros mérkőzésen kapituláltak az Ózddal szemben, eme érdemért még nem jár pont. A második vonalban tősgyökeres klubnak számító borsodiak határozottabban kezdtek, 4–1-re elhúztak és hiába kapaszkodtak az újonc hazaiak, a szünetig változott a koreográfia.

Értékes és bátor győzelem

2016.09.26.

A Tiszavasvári nyerte a férfi kézilabda NB I. B-ben rendezett megyei rangadót a Nyírbátorral szemben. Mivel mindkét együttes elbukta korábbi két bajnoki fellépését, no meg a bennmaradásért vívott küzdelemben is alighanem egymás közvetlen riválisaként kénytelenek harcolni – mind két csapat szempontjából nagy jelentősége volt a Tiszavasváriban rendezett találkozónak.

[Első]   << Előző    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12     Következő >>   [Utolsó]