A labdarúgó Szi-Zo Sport megyei I. osztály 5. fordulójának mérkőzéseit játszották a hét végén. Tiszavasvári csapata Nagykállót fogadta hazai pályán míg a Tiszalök Nyírgyulajban vendégeskedett. A Tiszavasvári már az első félidőben leiskolázta a vendégeket. A drukkerek, de még a vendégek edzője is úgy látta osztálykülönbség volt a két csapat között. Húsz perccel a befejezés előtt a sokszoros megyei gólkirály. Fazekas Viktor – hosszú sérülés után – ismét pályára lépett.

Tiszavasvári–Nagykálló 7–0 (4–0)Tiszavasvári, 100 néző, v.: Resán G.
Tiszavasvári: Kanócz B. – Lakatos I., Daru I., Lakatos B. (Szolyka T.), Balogh N. (Bakos T.), Potornai M., Kóka R. (Fazekas V.), Péntek A. (Szabó M.), Tudha D., Nagy I., Hódi G. (Dankó G.). Edző: Mirgai László.Nagykálló: Luksa Z. – Kerecsen J., Haburcsák D. (Jaczkó Gy.), Szabó D., Takács G., Kriser Sz., Brátán L., Rakaczki J., Hatházi M. (Bacskai A.), Farkas L. (Csáki Cs.), Papp M. Edző: Budaházi László.

Derekasan küzdött a vendégcsapat, de egyenlőtlen csata folyt a pályán. Húsz perccel a befejezés előtt a sokszoros megyei gólkirály. Fazekas Viktor – hosszú sérülés után – ismét pályára lépett. A nagy hazai fölény közben a 87. percben a Kálló kapufát lőtt.

Gól: Nagy I. 4, Tudja D., Lakatos B., Dankó G. Ifi: 4–1. (Tudósító: Hankó András)
Mirgai László: – Mentálisan jól felkészültünk, kihoztuk a meccsből a maximumot. Szép gólokat lőttünk, szép támadásokat vezettünk, ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk.Budaházi László: – Igazából osztálykülönbség volt a két csapat között, de arra nem számítottam, hogy ilyen gyengén fogunk játszani. Gratulálok a Vasvárinak.

Nyírgyulaj–Tiszalök 1–0 (1–0)Nyírgyulaj, 150 néző, v.: Kósa Gy.
Nyírgyulaj: Kecskés G. – Baksa Cs. (Szentjobbi R.), Czerula Zs., Erdei L., Pénzes Á., Kanál R. (Gózner K.), Tóth B., Sitku Á., Horváth K. (Oxi R.), Erdei B. (Lakatos J.), Berecz Zs. (Kolozsi M.). Edző: Lukács Tibor.Tiszalök: Gagyi S. – Balogh A., Csáki V. (Kiss R.), Dobos Z., Vass I., Gál N., Újvári Zs., Czifrák R. (Puncsák Cs.), Bognár A., Cseh K., Bodnár A. Edző: Kovács János. Nehéz szülés volt, de a hazaiak értékes három pontot szereztek.Gól: Kanál R. Ifi: 3–2.

Lukács Tibor: – Hamar megszereztük a vezetést, utána viszont érthetetlenül visszaesett a játékunk. Ha nem is egyszerűen, de sikerült behúzni a mérkőzést Kovács János: – Nem érdemeltünk vereséget, ellenfelünk fölé nőttünk a mezőnyben, a helyzetkihasználásunk viszont egyenlő a nullával.