Pontos tavasznyitó

2015-02-23 18:17

A hét végén megkezdődött a kézilabda NB II. Észak-keleti csoport tavaszi idénye.A tabella alsó végén tanyázó Tiszavasvári a középmezőnybe tartozó Miskolcot fogadta.Küzdelmes mérkőzésenen a második félidő közepén már négy góllal is vezetett hazai csapat, de előnyét nem tudta megtartani – főként a szünet után látott gyenge kapusteljesítmény miatt.

Tiszavasvári SE-QUICK 2000–Rádió M Miskolc 34–34 (16–13)

Tiszavasvári, 250 néző, v.: Oláh B., Vass Gy. Tiszavasvári: Volosinóczki R. – Kiss K. 7/3 Benyusz K. 9, Gáll L., Kovács L., Dancs M. 8, Mezei L. 4 . Csere: Koi E., Bódor Z. (kapusok), Rontó Á., Lázár A. 1, Lippai A., Havel K., Türk F. 1, Gazdag R. 2, Nácsa B. 2. Megbízott edző: Molnár András. Kiállítások: 6, illetve 12 perc. Hétméteresek: 3/3, illetve 5/5. Küzdelmes mérkőzésen a második félidő közepén már négy góllal vezetett a hazai csapat, de előnyét nem tudta megtartani – főként a szünet után látott gyenge kapusteljesítmény miatt. Junior: 32–31. (Tudósító: Hankó András) Molnár András: – Nyerhető mérkőzésen vesztettünk pontot, mégpedig a játék végén történt fegyelmezetlenség miatt.