Fociban jobbak vagyunk, mint Nagykálló

2015-03-29 21:24

A labdarúgó Szi-Zo Sport megyei I. osztály 20. fordulójának mérkőzéseit játszották a hét végén. Könnyű mérkőzésnek ígérkezett a Tiszavasvári vendégszereplése a sereghajtó Nagykálló otthonában. Nos a fiatalos és dinamikusan fejlődő nyírségi város focicsapata valóban nem tanúsított nagy ellenállást a mérkőzés folyamán, így a  Vasváriak öt góllal
tudatosították a tudásbeli különbségét.

A mérkőzés fair play díját valószínűleg Mirgai László kaphatta volna a mérkőzés utáni nyilatkozatára, aki azt mondta: "minden elismerésem Budaházi Laci barátomé, mert Nagykállóban csapatot „csinálni” manapság nem egyszerű dolog.

Nagykálló–Tiszavasvári 0–5 (0–2)

Napkor, 50 néző, v.: Valu.Nagykálló: Menyhárt N. – Kerecsen S., Fodor T., Madar T., Major I. (Plajos Z.), Rakaczki J. (Kóth Á.), Málik J., Papp M. (Farkas L.), Tóth Z. (Kriser Sz.), Svelta Z., Bencs Á. Edző: Budaházi László.
Tiszavasvári: Polgári I. – Lakatos I., Daru I., Péntek A. (Nagy D.), Lakatos Barna (Fazekas V.), Potornai M. (Bakos T.), Dobos Z., Lakatos Bence, Kóka R., Tudja D. (Czifrák R.), Kovács B. (Dankó G.). Edző: Mirgai László.

Az első félidőben két gyermeteg gólt kapott a nagykállói csapat, innentől kezdve nem volt kétséges a győztes kiléte. Megérdemelt vendégsiker.

Gól: Lakatos Bence 2, Tudja D., Kóka R. (11-esből), Fazekas V. (11-esből). Kiállítva: Madar T. (75. perc). Ifi: 0–6.

© Fotó: Pusztai Sándor

Budaházi László: – A nagykállói futball szereplőinek nagyon komolyan el kell gondolkodni a folytatásról… Igazából azt nem értem, hogy ha felmegyünk a pályára, miért nem merjük azt nyújtani, ami bennünk van, holott ebben az osztályban nekünk
lenne a legkevesebb vesztenivalónk.Mirgai László: – Minden elismerésem Budaházi Laci barátomé, mert Nagykállóban csapatot „csinálni” manapság nem egyszerű
dolog. Elégedett vagyok a társaság hozzáállásával, szép gólokat rúgtunk. Külön gratulálok Lakatos Bencének, aki balhátvéd létére két góllal járult hozzá a győzelemhez.

• Újabb kontroll Tiszavasváriban

A Tiszavasvári Rendőrkapitányság munkatársai a közúti közlekedési balesetek megelőzése és az ittas járművezetők forgalomból történő kiszűrése érdekében végeztek „Finn módszeres” ittasság-ellenőrzést 2017. november 12-én Tiszavasváriban – tudatta a megyei rendőrfőkapitányság a police.hu oldalon.

• Református (M)érték Hajdúnánáson

Nem csak a reformáció 500. évfordulója alkalmából marad emlékezetes ez az év a nánási emberek számára. Elhelyezték a református óvoda és a Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnáziumának alapkövét, valamint átadtak egy Kálvin-szobrot, és a gimnázium dísztermének festett fakazettás mennyezetét is Hajdúnánáson pénteken.

• Egyszer fent, egyszer lent. Rajtunk múlik, hogy változtatunk-e életünkön!

Életünkben vannak időszakok, amikor úgy érezzük, hogy minden sínen van beleértve magánéletünket, és szakmai életünket is. Párkapcsolatunk harmonikusnak tekinthető, a munkahelyen sincsenek problémák, és még szabadidőnk is van. Szabadidőnkben rengeteg mindent tudunk csinálni.

Közélet »

Újabb kontroll Tiszavasváriban

Kultúra »

Egyszer fent, egyszer lent. Rajtunk múlik, hogy változtatunk-e életünkön!

Gazdaság »

Bombát találtak a tiszavasvári úti laktanya mellett

Vélhetően egy második világháborús bombát találtak a péntek délelőtt Nyíregyházán, Tiszavasvári úton, a volt Vorosilov laktanya kerítése mellett. A negyvenöt centiméter hosszú robbanószerkezetet erősáramú kábel fektetése közben munkagép fordította ki a földből. A dolgozók azonnal hívták a rendőrséget, akik értesítették a tűzszerészeket.

Sport »

Benyusz letarolta a Berettyót

Teljes fordulót rendeztek a kézilabda NB II. Észak-keleti csoportban, bár nem minden megyei csapat lépett pályára. Tiszavasvári csapata a Berettyóújfalu csapatát fogadta hazai környezetben. A Hadas legények szoros első félidőt követően a 41. percben már tizenegy góllal vezettek és magabiztos győzelmet arattak.