Továbbra is padlón a Tiszalök

2015-10-21 23:46

Labdarúgó Homa Sport megyei I. osztály, 10. forduló, vasárnapi mérkőzések: A Sényő és az Ibrány is kétszámjegyű eredményt ért el a Gyulaháza, illetve a Kemecse ellen. A Tiszalök továbbra is padlón, míg a Tiszavasvári a héten  a Fradit vendégül látó Nagyacsedtől kapott ki otthon.

Tuzsér–Tiszalök 7–0 (4–0) Tuzsér, 150 néző, v.: Kósa Gy.
Tuzsér: Szűcs L. – Dolhai M., Nagy K., Setét R., Tott R. (Lakatos P.), Iván A., Gergely I.
(Jaczina L.), Dallos L., Hrsikevics (Pólyán I.), Markos J. (Tóth Á.), Bagoly Z. (Zán P.).
Játékos-edző: Dancs Béla.Tiszalök: Gagyi S. – Jónás D., Szabó M., Bognár A., Bene L., Puncsák Cs., Hódi G. (Kovács J.), Balogh A., Csizmarik Á. (Tánczos G.), Kosztik Á., Kiss R. Edző: Kovács János. A hazai csapat szebbnél szebb gólokat szerzett, a szomorkás időben tökéletesen kiszolgálta közönségét.
Gól: Hriskevics 2, Setét R. 2, Tott R., Gergely I., Zán P. Ifi: elmaradt, mert a vendégcsapat nem állt ki. (Tudósító: Lakatos Tibor)

Dancs Béla: – Erről a meccsről nem nagyon van mit mondani, az eredmény önmagáért beszél. A gólkülönbségünkön legalább kicsit sikerült kozmetikázni. A csapat ezt a győzelmet Gergely István születésnapjára ajánlja.
Kovács János
: – Ez a hozzáállás a továbbiakban is kevés lesz, amennyiben ezen nem változtatnak, nagy bajban lesznek.

Tiszavasvári–Nagyecsed 1–2 (0–1)Tiszavasvári, 80 néző, v.: Vitkai.
Tiszavasvári: Kanócz B. – Balogh N. (Bakos T.), Kántor Zs., Esze B. (Gyurján R.), Lakatos Bence, Lakatos I., Kóka R., Bodnár A. (Szikszai Sz.), Nagy D., Szolyka G. (Fazekas V.), Nagy I. Edző: Kiss Gábor. Nagyecsed: Makó R. – Dobos Z., Vámosi Cs., Homann R., Zámbó K., Czifrák R., Nyíregyházi G. (Somlyai G.), Ascsillán L., Ladányi D. (Bulyáki A.), Bornemisza I. (Ádámszki R.), Marinas (Bodogán Z.). Edző: Opre Mihály. Jó iramú, változatos mérkőzésen egy bedobást követően, szerencsés körülmények között, szemfüles góllal szerzett vezetést Ecsed. Az egyenlítés után nem sokkal szép akció végén ismét a vendégek jutottak előnyhöz, akik a második játékrészben kapura
veszélyesebben játszottak.

Gól: Kóka R. (11-esből), illetve Bornemisza I., Marinas. Kiállítva: Lakatos I. (86. perc). Ifi:
3–6. (Tudósító: Hankó András) Kiss Gábor: – Teljesen megérdemelten nyert a Nagyecsed, amely a meccs utolsó harmadában akár több góllal növelhette volna előnyét. Sajnos, mi nem tudjuk átlépni saját árnyékunkat, amit szégyellem magam, remélem a csapat is. Opre Mihály: – Jó ellenféllel játszottunk. A talaj nem a legideálisabb volt és nagyon jól védett a tiszavasvári kapus. A második félidő alapján úgy

• Újabb kontroll Tiszavasváriban

A Tiszavasvári Rendőrkapitányság munkatársai a közúti közlekedési balesetek megelőzése és az ittas járművezetők forgalomból történő kiszűrése érdekében végeztek „Finn módszeres” ittasság-ellenőrzést 2017. november 12-én Tiszavasváriban – tudatta a megyei rendőrfőkapitányság a police.hu oldalon.

• Református (M)érték Hajdúnánáson

Nem csak a reformáció 500. évfordulója alkalmából marad emlékezetes ez az év a nánási emberek számára. Elhelyezték a református óvoda és a Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnáziumának alapkövét, valamint átadtak egy Kálvin-szobrot, és a gimnázium dísztermének festett fakazettás mennyezetét is Hajdúnánáson pénteken.

• Egyszer fent, egyszer lent. Rajtunk múlik, hogy változtatunk-e életünkön!

Életünkben vannak időszakok, amikor úgy érezzük, hogy minden sínen van beleértve magánéletünket, és szakmai életünket is. Párkapcsolatunk harmonikusnak tekinthető, a munkahelyen sincsenek problémák, és még szabadidőnk is van. Szabadidőnkben rengeteg mindent tudunk csinálni.

Közélet »

Újabb kontroll Tiszavasváriban

Kultúra »

Egyszer fent, egyszer lent. Rajtunk múlik, hogy változtatunk-e életünkön!

Gazdaság »

Bombát találtak a tiszavasvári úti laktanya mellett

Vélhetően egy második világháborús bombát találtak a péntek délelőtt Nyíregyházán, Tiszavasvári úton, a volt Vorosilov laktanya kerítése mellett. A negyvenöt centiméter hosszú robbanószerkezetet erősáramú kábel fektetése közben munkagép fordította ki a földből. A dolgozók azonnal hívták a rendőrséget, akik értesítették a tűzszerészeket.

Sport »

Benyusz letarolta a Berettyót

Teljes fordulót rendeztek a kézilabda NB II. Észak-keleti csoportban, bár nem minden megyei csapat lépett pályára. Tiszavasvári csapata a Berettyóújfalu csapatát fogadta hazai környezetben. A Hadas legények szoros első félidőt követően a 41. percben már tizenegy góllal vezettek és magabiztos győzelmet arattak.