Boczák kifogta a Fehérgyarmat szemét

2015-10-28 23:28

Teljes fordulót rendeztek a kézilabda NB II. Észak-keleti csoportban. A megyei rangadónak is beillő mérkőzésen a Tiszavasvári otthon fogadta Fehérgyarmat csapatát– vasárnap. Az összecsapás a régi szép időket idézte: Küzdelmes mérkőzésen a Vasvári otthon ismét nem hibázott és szoros küzdelemben hozta a mérkőzést.A hazaiakat több bravúros védésével Boczák kapus tartotta a meccsben.

Tiszavasvári SE-QUICK 2000–Fehérgyarmati VSE 28–24 (12–10)
Tiszavasvári, 280 néző, v.: Tóth G., Tóth I.
Tiszavasvári: Boczák K. – Fülöp G., Benyusz K. 7/4, Kiss K. 5, Dobos B. 3, Dancs M. 8, Mezei L. 5. Csere: Bódor Z., Volósinóczki (kapusok), Gál L., Türk F., Jávor D., Porubszki A., Kajibás M., Balázs M., Barabás B. Játékos-edző: Türk Ferenc.
Fehérgyarmat: Felföldi R. – Bálint A. 5, Gaál R. 2, Kun Sz. 2, Szabó P. 9/2, Albecz B. 1, Csobay A. 3. Csere: Harangi P. (kapus), Hadar B., Siket T., Raska A., Orosz L., Pál T. 2, Falcsik L., Strugureanu., Szabó I. Edző: Falcsik Miklós. Kiállítások: 6, illetve 8 perc. Hétméteresek: 5/4, illetve 6/2.

(c)Fotó: Keletpress Balogh Tamás

Mindkét csapat kapkodott, sok hibával játszott. Kemény küzdelem alakult ki az igazi megyei rangadón. A hazaiakat Boczák kapus tartotta meccsben, a védekezés pedig – Gál Lajos irányításával – nagyon jól működött. Az egy-két gólos különbség a végre hízott négyre. Junior: 30–34. (Tudósító: Hankó András)

Türk Ferenc: – Az első félidőben látott ideges játék után picit megnyugodva, a belső hármas nagyon jó védekezésével megérdemelt győzelmet arattunk.
Falcsik Miklós: – Nagyon kiélezett megyei rangadót játszott két csapat – sok hibával és jó kapusteljesítményekkel. Sajnálatos módon a végén olyan extra passzokat vállaltunk be, amit nem kellett volna, így saját magunkat vertük meg.