Megkezdődött a férfi kézilabda NB II. Észak-keleti csoportban. Mindjárt megyei összecsapással, amelyeken tiszavasvári győzelem született. Az első félidőben a hazaiak – sem védekezésben, sem támadásban – nem találták ritmust, a szünet után viszont megemberelték magukat.

Kézilabda NB II.: Észak-keleti csoport

Férfi, 12. forduló
Tiszavasvári SE–Fehérgyarmati VSE 33–30 (11–13)
Tiszavasvári, 380 néző, v.: Tóth G., Tóth I.
Tiszavasvári: Boczák K. – Balázs M. 7, Benyusz K. 6, Kiss K. 7, Kovács I. L. 4, Feind Z. 4, Kovács II. L. 4. Csere: Volosinóczki (kapus), Földi I. 1, Deli D., Szögi R., Gazdag R., Nácsa G., Bodnár S. Edző: Hadas Sándor.
Fehérgyarmat: Harangi P. – Preda 8/3, Szabó P. 6, Kun Sz. 1, Albecz B. 3, Pál T. 4, Csobay A. 6. Csere: Szenczi T. (kapus), Illés N. 1, Gaál R. 1. Edző: Falcsik Miklós.

Kiállítások: O, illetve 8 perc. Hétméteresek: 1/0, illetve 4/3.

Az első félidőben a hazaiak – sem védekezésben, sem támadásban – nem találták ritmust, a szünet után viszont megemberelték magukat és próbálták élvezni a játékot. Ifi: 32–31.

Hadas Sándor: – Lagymatag kezdés után jött a tavasz és fokozatosan virultunk ki.

Falcsik Miklós: – Sok szempontból tanulságos volt számunkra ez a mérkőzés. Újra beigazolódott, hogy szembe szélben nem lehet szilvalekvárt kaszálni, mert defektes lesz a traktor! Gratulálok a csapatomnak! Lehet, ha reggelig játszunk se tudunk győzni, de ezt nem kellett megvárni, mert az 54. percben aztán – sokak örömére – végre megtörtünk.