Újabb fordulót rendeztek a Férfi kézilabda NB II. Észak-keleti csoportjában. A Tiszavasvári csapat Bőcsre látogatott. A vendégek már első félidőben megtörték a lelkes hazaiakat és fegyelmezett védekezésüknek köszönhetően magabiztos győzelmet arattak a habos nedü hazájában.

Bőcs KSC–Tiszavasvári SE 19–29 (9–17)
Bőcs, 100 néző, v.: Katona, Konyári. Tiszavasvári: Boczák K. – Balázs M. 9/2, Benyusz K. 2, Kovács I. L. 2, Feind Z. 8, Kovács II. L. 1. Csere: Bódor Z., Volósinóczki (kapusok), Gazdag R. 1, Földi I., Deli D. 2, Szögi R. 1., Kiss K. 3. Edző: Hadas Sándor. Kiállítások: 4, illetve 8 perc. Hétméteresek: 1/1, illetve 3/2. A vendégek már első félidőben megtörték a lelkes hazaiakat. Ifi: 26–22.

Hadas Sándor: – Nagyon fegyelmezetten védekeztünk, és megpróbáltunk minden lehetőséggel élni.

Forrás: Szon.hu