Újabb teljes fordulót rendeztek a kézlabda NB II. Keleti-csoportban. A tabellán elfoglalt helyezés alapján nyugodtan várhatta a mérkőzést a férfi kézilabda csapat és szurkoló egyaránt, ám a Nádudvariak nem foglalkoztak az esélylatolgatással és megszorongották az esélyesebb hazaiakat.

Tiszavasvári SE–Nádudvari ASK 26–26 (12–13)
Tiszavasvári, 250 néző, v.: Aczél, Paulovics.

Tiszavasvári: Boczák K- – Balázs M. 1/1, Benyusz K. 4, Kiss K. 3, Földi I., Feind Z. 7, Kovács II. L. 8. Csere: Volosinóczki, Bódor Z. (kapusok), Gazdag R., Deli D. 3. Edző: Hadas Sándor. Kiállítás: 0, illetve 8 perc. Hétméteresek: 4/1, illetve 1/0.

Küzdelmes mérkőzésen a vasvári csapat csaknem végig rohant az eredmény után. Ifi: 43–37.

Hadas Sándor: – Nem tudom hogy elveszttetünk vagy nyertünk egy pontot, mert sokáig előnyben volt az ellenfél, az 58. percben már mi vezettünk két góllal, a 60. percben pedig egyenlő állást mutatott az eredményjelző.